e-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak iş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak şirketinizin verimliliği artırın. Böylece kaynaklarınızı şirketinize rekabet gücü kazandıracak alanlara yönlendirin.


Neden E-Fatura?

Güvenli, hızlı, tasarruflu ve çevre dostu e-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak ödeme ve tahsilat süreçlerinizde hızınızı ve veriminizi artırırken, maliyetlerinizi de azaltarak tasarruf sağlayın.

E-Faturayı Kimler Kullanabilir?

E-fatura, ticari olarak limited, anonim, şahıs ve gerçek şirketi statüsündeki mükellefler tarafından kullanılabilmektedir.

 

E-Fatura Avantajları ve Faydaları

Logo E-fatura ile kullanıcılar faturalarını elektronik ortama taşıma fırsatı bulurlar. Bu sayede iş süreçlerinizi ve ticaretlerinizi hızlandırabilir, şirketinizin verimliliğini daha da arttırabilirsiniz. Kaynaklarınızı şirketinizin rekabet gücünü arttıracak alanlara yönlendirebilirsiniz. Logo E-fatura, hızlı, güvenli, çevre dostu ve tasarrufludur. Faturalarınızı dijital ortama taşıyarak ödeme ve tahsilat süreçlerinizi hızlandırır, verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Maliyetlerinizi azaltarak tasarruf sağlamış olursunuz.
 
Baskı, kağıt, iş gücü, arşivleme, dağıtım gibi maliyetlerden tasarruf etmeyi sağlar. 
İş süreçlerinize ve mevcut yazılımlarınıza kolayca entegre olabilir. 
Faturalama ve muhasebe süreçlerini hızlandırarak zamandan kazanmanızı sağlar. 
Faturalarınız elektronik ortamda güvenli biçimde saklanır ve gerektiğinde hızlıca ulaşabilirsiniz. 
Kağıt kullanımını azalttığınız için her yıl binlerce ağacın kesilmesini engellemiş olursunuz. 
Sınırsız sayıda kullanıcı yetkilendirmesi yapılabilir. Bu sayede kullanıcı yönetimini başarıyla yapabilirsiniz.
 

E-Faturanın Yasal Zorunluluğu

Yasal olarak; 4760 sayılı Özel Tüketim Vergisi Kanununa göre ekli (III) sayılı listede bulunan malları ithal ve inşa edenlerin e-fatura zorunluluğu vardır.
 
Betanet Logo Servis olarak her biri alanında uzman, tecrübeli, deneyimli, profesyonel kadromuzla birlikte kurumsal e-fatura ihtiyaçlarınızda destek sunuyoruz. Yasal zorunluluklar dahilinde bütün detayları sizler için hazırlıyor, sürecin başından sonuna kadar sistem altyapısını hazırıyoruz personellerinizin eğitimlerini vererek sistemi verimli ve güvenli işlemesini sağlıyoruz.